ShowBiz

Shanina Shaik, muza seksi e DJ Ruckus

Modelja australiane e Victoria’s Secret, Shanina Shaik duket në një formë të mrekullueshme, në pozat e fundit që ka bërë për linjën e të brendshmeve.


26-vjeçarja ka nxjerrë në pah bukurinë dhe sensualitetin, veshur me bikinit e markës së njohur ‘Lingerie’.

Duket se Shanina është edhe ‘muza’ e DJ-it të njohur, Ruckus, i cili ka marrë mjaft famë, që prej lidhjes me australianen.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas