Aktualitet

‘Sezon veror i sigurtë’, Rama nxjerr videon. Ja ç’prezanton për pushuesit
               Publikuar në : 08:23 - 08/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një video me qendrat shëndetësore që janë në gatishmëri për të ndihmuar pushuesit dhe turistët në gjithë sezonin veror në vend.


“MIRËMËNGJES 😀 dhe me zinxhirin plotësisht të ripërtërirë të qendrave shëndetësore verore për përballimin në gatishmëri të plotë të sezonit turistik nga ana e Shërbimit Kombëtar Shëndetësor, ju uroj një ditë të bukur🌹”- shkruan Rama. 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas