Aktualitet, Kryesore

‘Sezon veror i sigurtë’, Rama nxjerr videon. Ja ç’prezanton për pushuesit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një video me qendrat shëndetësore që janë në gatishmëri për të ndihmuar pushuesit dhe turistët në gjithë sezonin veror në vend.

“MIRËMËNGJES 😀 dhe me zinxhirin plotësisht të ripërtërirë të qendrave shëndetësore verore për përballimin në gatishmëri të plotë të sezonit turistik nga ana e Shërbimit Kombëtar Shëndetësor, ju uroj një ditë të bukur🌹”- shkruan Rama. 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas