Kryesore

Sërish vrasje në Mamurras, ekzekutohet i riu. Ja emri


               Publikuar në : 07:52 - 06/09/18 |
mapo.al

Mamurrasi është tronditur përgjatë natës nga një krim i rëndë, ku një i riu ka mbetur i vrarë me armë zjarri.


Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Zef Hoti’, në periferi të Mamurrasit.

Nga të dhënat paraprake ‘BalkanWeb’ mëson se i vrarë ka mbetur Indrit Pepa, rreth 27-vjeçar, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë.

Sapo u njoftuan për ngjarjen, forca të shumta policore mbërritën në vendin e ngjarjes dhe nisën hetimet për zbardhjen e krimit.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme një tjetër ngjarje ndodhi në Fushë-Mamurras, ku pas një sherri mbeti i vrarë me thikë një 14-vjeçar.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas