fbpx

Kryesore

Sërish të keqinj: Will Smith rikthehet me ‘Bady Boys’ për të luftuar me shqiptarët

               Publikuar në : 09:20 - 09/05/18 |
mapo.al

Imazhi i shqiptarëve si mafiozë do vazhdojë të na përndjekë.


Hollivudi nuk ka ndërmend të na ndahet.Këtë herë bëhet fjalë për serinë e tretë të filmit të suksesshëm ‘Bad Boys’.


Will Smith dhe Martin Lawrence do rikthehen pas një dekade me filmin më buxhet të madh.

‘Bad Boys for Life’ do kushtojë 100 milion dollarë.

Dy policët e famshëm do bashkohen për të luftuar një kriminel të frikshëm shqiptar.

Ky i fundit ka dhënë urdhër për eliminimin e dy policëve pas vrasjes së vëllait.

Historia e zakonshme e gjakmarrjes shqiptare tani do flasë anglisht në mbarë botën.

 


Etiketa: , , ,

Pas