ShowBiz

Sërish Demi dhe si gjithmonë në Ibiza… vijnë një palë të pasme ‘eksplozive’

               Publikuar në : 16:04 - 08/08/18 |
mapo.al

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.


Modelja 23-vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë në Ibiza, gjatë një eventi në mbremje për linjën e saj “Isawitgfirst.com”.

E veshur me një jumpsuit të ngjitur pas trupit, ish-e dashura e reperit Tyga u sigurua të kthente kokat e të gjithëve.

<
>
4EE96A1200000578-0-image-a-32_1533714898108 4EE96B0900000578-6038569-image-a-57_1533715647850 4EE968C400000578-6038569-image-m-63_1533715750785 4EE9692800000578-6038569-image-a-64_1533715757751 4EEC14AF00000578-0-image-a-28_1533714847248 4EEC14DD00000578-6038569-image-a-54_1533715569402 4EEC14E100000578-0-image-m-26_1533714794606 4EEC14E500000578-6038569-image-a-70_1533715897257 4EEC14ED00000578-6038569-image-a-69_1533715850935 4EEC140D00000578-6038569-image-m-68_1533715843583 4EEC141D00000578-6038569-image-a-55_1533715602215 4EEC142D00000578-0-image-a-29_1533714873886 4EEC145B00000578-0-image-a-31_1533714898090 4EEC150D00000578-6038569-image-m-53_1533715562569 4EEC144100000578-0-image-a-27_1533714803611 4EEC145400000578-6038569-image-a-56_1533715641874 4EEC150900000578-0-image-a-33_1533714937995 4EEC151900000578-0-image-a-20_1533714220734 2222222222-442x249


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas