Bota

Serbi, 18-vjeçari abuzon seksualisht me të miturën në varreza

Një 18 vjeçar nga qyteti i Krushevcit në Serbi, është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13 vjeçare.

Ngjarja është regjistruar në varrezat e qytetit më 19 gusht të këtij viti, shkruan gazeta serbe Kurir.Mësohet se djali e kishte çuar të miturën në varreza dhe pasi e kishte rrahur, e kishte fotografuar të zhveshur. Fotografitë ishin postuar edhe në rrjetet sociale.

Rasti është dërguar në Gjykatën e Lartë, e cila pritet të japë edhe dënimin për 18 vjeçarin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas