Bota

Serbi, 18-vjeçari abuzon seksualisht me të miturën në varreza


               Publikuar në : 19:10 - 23/08/18 |
mapo.al

Një 18 vjeçar nga qyteti i Krushevcit në Serbi, është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13 vjeçare.


Ngjarja është regjistruar në varrezat e qytetit më 19 gusht të këtij viti, shkruan gazeta serbe Kurir.

Mësohet se djali e kishte çuar të miturën në varreza dhe pasi e kishte rrahur, e kishte fotografuar të zhveshur. Fotografitë ishin postuar edhe në rrjetet sociale.

Rasti është dërguar në Gjykatën e Lartë, e cila pritet të japë edhe dënimin për 18 vjeçarin.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas