Kryesore, ShowBiz

‘Sëmundja’ e televizionit, edhe Linda Rei do të ketë me një emision të sajin në sezonin e ri…

Lida Rei është transgjinorja më e famshme shqiptare, e cila ka gjithnjë vëmendjen e media rozë.

Por ajo asnjëherë nuk qëndron jashtë vëmendjes së fansave dhe këtë herë ka vendosur të kthehet me surpriza.

Në postimin e saj në Instastory, Linda ka njoftuar se tashmë do të bëjë një emision të sajin në ‘YouTube’.

Emisioni i saj do t’i dedikohet emrave të show bizit dhe mënyrës se si ata duken.

Të presim se sa seriozisht e ka Linda këtë projekt dhe cilët do të jenë VIP-at, që do kalojnë në lupën e saj.

ImageImageImage

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas