ShowBiz

Selimllari dhe Spiropali qenkan mikesha


               Publikuar në : 23:02 - 07/07/18 |
mapo.al

Ish-Miss Albania, Valbona Selimllari, ka disa kohë që është angazhuar te sektori i problemeve sociale në Bashkinë e Tiranës dhe mbase ky impenjim i ri, e bën të ketë kontakte edhe me politikanë. Nuk e dimë nëse kjo është arsyeja, apo me Elisa Spiropalin ka njohje të vjetra, para se të dyja këto të ishin në pozicionet që kanë aktualisht.


Zonjat simpatike janë fotografuar teksa bisedonin në një bar në zonën e ish-Bbllokut. Si gjithmonë, Valbona dukej shumë mirë, edhe pse me një veshje sportive dhe pa tualet, ndërkohë edhe Elisa Spiropali me xhinse dukej goxha bukur, veshje të cilën nuk kemi rast ta shohim kur shkon në Parlament.

 

<
>
655690__H1xHjOsaq--828x436 selimllari-spiropali (1) Elisa-Spiropali-e1511986668743 fec6a2ee7f4bd47d5299034b798e4e25

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas