KMR

Selfie ‘vdekjeprurëse’… fotografon imazhin e tij të syri i gjarprit helmues, pamjet bëjnë xhiron e botës
               Publikuar në : 18:27 - 25/07/18 |
mapo.al

Një djalë ka rrezikuar jetën e tij për një selfie nga syri i një gjarpri helmues.


Gerhard van de Westhuizen nga Afrika e Jugut, kapi reflektimin e tij në syrin e zvarranikut.

Këto specie konsiderohen më të rrezikshme se kobrat dhe kanë më shumë helm se mambat e zeza, pasi shkaktojnë gjakderdhje të brendshme tek njerëzit.

Imazhet e 26-vjecarit janë bërë virale dhe nuk këshillohen që të tjerë njerëz ta provojnë.

<
>
4E86FB9D00000578-0-image-a-20_1532428267536 auto_s41532493819 van der1 van der3 auto_s31532493817 auto_s21532493814 auto_s11532493803

 


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas