KMR

Selfie në banjë po çmend rrjetet sociale: Po ju a e kuptoni pse?


               Publikuar në : 12:06 - 31/05/18 |
mapo.al

Fotoja e një vajze në banjë ka çmendur rrjetet sociale.


Paula Sophia Garcia Espino postoi një foto nga banjoja e hallës së saj.

Por fotoja u shpërnda me mijëra herë, në mënyrë të pabesueshme.

Ajo vetë nuk e priste diçka të tillë.

Njerëzit nuk po komentonin bukurinë dhe të pasmet e saj, por diçka tjetër.

Sipas tyre, rrotulla e letrës higjienike është shumë larg tualetit.

Që të pastrohesh, duhet të ngrihesh në këmbë.

Jo vetëm kaq, por pas tualetit është edhe një varësja e peshqirit.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas