ShowBiz

Seksi dhe provokuese, kështu se keni parë asnjëherë më parë Arilena Arën


               Publikuar në : 17:55 - 10/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja Arilena Ara është shfaqur më seksi se asnjëherë më parë në fotot e fundit që ka publikuar në rrjete sociale.


Në këto foto ajo ka veshur një fustan të zi mjaft elegant dhe njëkohësisht tejet provokues.

Shohim se këngëtarja është më në formë se asnjëherë më parë dhe format e saj janë vërtet mbresëlënëse.

<
>
Arilena-Ara s_1525958031-5880268 ss_1525958038-4649148

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas