ShowBizz

Sarah pozon plotësisht nudo dhe… ‘djeg’ Instagramin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:53 - 13/11/18 |
mapo.al

Në shtëpinë e Sarah Nile atmosfera është e nxehtë. Dhe jo sepse është ndezur oxhaku, por sepse ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, tashmë 33 vjeçe, ka pozuar plotësisht nudo.


Ish-lepurushja e “Playboy” josh me format e saj, të cilat që prej kohës së kalendareve hot, disa vite më parë, nuk i shihnim më të zhveshura.


Por duket se një bukuroshe si kjo nuk mund të rrijë dot pa u zhveshur dhe pa u bërë e gjallë në rrjetet sociale, pikërisht për këto aftësi…foto galeri foto galeri foto galerifoto galeri


foto galeri


foto galeri


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas