ShowBiz

Sarah pozon plotësisht nudo dhe… ‘djeg’ Instagramin

Në shtëpinë e Sarah Nile atmosfera është e nxehtë. Dhe jo sepse është ndezur oxhaku, por sepse ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, tashmë 33 vjeçe, ka pozuar plotësisht nudo.

Ish-lepurushja e “Playboy” josh me format e saj, të cilat që prej kohës së kalendareve hot, disa vite më parë, nuk i shihnim më të zhveshura.Por duket se një bukuroshe si kjo nuk mund të rrijë dot pa u zhveshur dhe pa u bërë e gjallë në rrjetet sociale, pikërisht për këto aftësi…foto galeri foto galeri foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas