Kryesore, ShowBiz

Sara Hoxha rishfaqet plot stil pas dasmës madhështore, zbulohet edhe çmimi i kripur i veshjes së saj

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes me veshjet e kushtueshme dhe plot stil. Pas dasmës së saj madhështore me moderatorin e njohur, Ledion Liço, Sara Hoxha është rishfaqur gjithë stil në Instagram.


Sara mban  veshur një jumpsuit, ndërsa një faqe në Instagram ka zbuluar edhe çmimin marramendës të veshjes së Sarës. Veshja e saj është e House of CB dhe ka kushtuar plot 222 Euro.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas