Kryesore

Sara Hoxha rishfaqet plot stil pas dasmës madhështore, zbulohet edhe çmimi i kripur i veshjes së saj


               Publikuar në : 19:13 - 10/09/18 |
mapo.al

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes me veshjet e kushtueshme dhe plot stil. Pas dasmës së saj madhështore me moderatorin e njohur, Ledion Liço, Sara Hoxha është rishfaqur gjithë stil në Instagram.


Sara mban  veshur një jumpsuit, ndërsa një faqe në Instagram ka zbuluar edhe çmimin marramendës të veshjes së Sarës. Veshja e saj është e House of CB dhe ka kushtuar plot 222 Euro.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas