ShowBiz, Te Vecanta

Samanta Karavello në emision: Jam e virgjër… në vesh

Ndryshe nga intervistat e tjera, këngëtarja Samanta Karavella nuk është treguar e përmbajtur me deklaratat.


Gjatë kohës që po e pyeste për lidhjet e dashurisë, moderatori i ‘Pop Culture’ iu drejtua këngëtares duke i thënë se nuk e besonte se ajo ishte e virgjër, por përgjigjja e Samantës ishte akoma më e papritur: “Në vesh”.

Menjëherë Klevisi dhe Samanata kanë shpërthyer në të qeshura, por t’u rikthyer sërish te tema që po diskutonin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas