ShowBiz

Samanta Karavello në emision: Jam e virgjër… në vesh
               Publikuar në : 14:20 - 17/03/18 |
mapo.al

Ndryshe nga intervistat e tjera, këngëtarja Samanta Karavella nuk është treguar e përmbajtur me deklaratat.


Gjatë kohës që po e pyeste për lidhjet e dashurisë, moderatori i ‘Pop Culture’ iu drejtua këngëtares duke i thënë se nuk e besonte se ajo ishte e virgjër, por përgjigjja e Samantës ishte akoma më e papritur: “Në vesh”.

Menjëherë Klevisi dhe Samanata kanë shpërthyer në të qeshura, por t’u rikthyer sërish te tema që po diskutonin.loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas