Kryesore, ShowBiz

“Sa lekë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri yt?”, vajza e ish-deputetes na le pa fjalë

Kejda është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku si shumë personazhe të tjerë, është bërë pjesë e rubrikës “më bëj një pyetje”, dhe duket se është vënë në siklet nga një ndjekës.


Fansi e ka pyetur se sa para dhe sa vite shkollë duhet të ketë një mashkull që të bëhet i dashuri i saj.

Ajo i është përgjigjur duke i thënë se asgjë nga këto nuk ka rëndësi për të dhe se mjafton që mbi të gjitha të jetë dashuria.

“Asnjë nga këto që përmende nuk vlen. Për mua asnjë nga këto nuk ka rëndësi. Në qoftë se më ngjit me një person, më ngjit”, përgjigjet Kejda.

<
>
kejda (2) kejda majlinda-bregu

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas