Sport

‘Rusi 2018’/ Neymar simulon fallin, zv.trajneri: Mos u ngri, rri dhe pak, plas gallata në rrjet


               Publikuar në : 17:36 - 03/07/18 |
mapo.al

Pas një aktori të madh është gjithmonë pas një regjisor shumë i mirë, i cili qëndron pas kuintave. Sipas mediave të huaja ky krasahim i shkon për shtat zv trajnerit të Brazilit dhe Neymar.


Ditën e djeshme Brazili fitoi 2:0 me Meksikën. Por falli që pësoi dje Neymar po bën bujë më të madhe se fitorja e Brazilit.

Zv.trajneri i Brazilit, Silvinho, është kapur mat ditën e djeshme duke këshilluar Neymar pas fallit që të qëndronte edhe pak kohë i shtrirë në tokë për të fituar kohë.

Ai filmohet me dorën para gojës dhe sipas ekspertëve që lexuan buzët e tij, ai këshilloi sulmuesin brazilian të qëndronte ende i shtrirë përtokë.

Në lidhje me rrëzimin e yllit brazilian kanë plasur në rrjet dhe videot e fotot humoristike.

<
>
4DDCF5C600000578-0-image-a-2_1530579604746 - Copy 4DDA813E00000578-5910085-image-a-5_1530549531772 - Copy 4DDCD4A900000578-5911741-Some_users_compared_Neymar_s_theatrics_to_doing_yoga-a-2_1530600225747 - Copy 4DDCCEE900000578-5911741-image-a-3_1530600225806 - Copy 4DD929E600000578-5910085-Brazil_may_have_beat_Mexico_2_0_but_it_was_Neymar_s_theatrics_th-a-49_1530547295860 - Copy 4DDA8EEB00000578-5910085-image-a-1_1530549479962 - Copy 4DD93C1000000578-5910085-image-a-43_1530547145190 - Copy 4DD929E600000578-5910085-Brazil_may_have_beat_Mexico_2_0_but_it_was_Neymar_s_theatrics_th-a-49_1530547295860 (1) 4DDCCEE900000578-5911741-image-a-3_1530600225806 DhHKlUGUYAAHadC

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas