Aktualitet

Ruçi para Berishës: Unë nuk di anglisht, po as ty nuk ta kanë mësuar si duhet (Kush është profesoresha nga Tepelena)


               Publikuar në : 11:26 - 21/06/18 |
mapo.al

Është i njëjti skenar i të gjitha seancave të fundit, Lulzim Basha kreu i PD-së ka bllokuar foltoren e Kuvendit, ndërsa seanca është mbyllur për 10 minuta.


Po nuk kanë munguar as batutat mes deputetëve, teksa Gramoz Ruçi ka replikuar me Sali Berishën nga vendi, dhe ka cilësuar si profesoreshë nga Tepelena Albana Vokshin.

Teksa kreu i Kuvendit ishte duke folur, Berisha ndërhyn nga vendi me një fjalë që nuk dëgjohet, mesa duket në anglisht, gjë që ia ka vrarë veshin edhe Ruçit.

Ruçi: Doktor, unë nuk di anglisht, po mesa duket profesoresha nga Tepelena nuk ua ka mësuar si duhet (i referohet deputetes Albana Vokshi).


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas