Rriten temperaturat, por shirat nuk na ndahen…

Kryesore               Publikuar në : 10:33 - 30/07/18 |
enton palushi

Vijon paraditja me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin.


Por pasditja fuqizon vranësirat, sidomos në zonat malore dhe pjesërisht në zonat qendrore, ku priten rrebeshe shiu afatshkurtra

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes, por tjetër rritje sjell mesdita, sipas Meteoalb, duke shënuar maksimalisht 38 gradë Celsius.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas