Humor

Rrihen para restorantit, kamerieri u jep picë dhe ndalon rrahjen

Ky është momenti kur dy burra filluan të rrihen përballë një restoranti dhe më pas u ndaluan me picë.


Kamerieri pa se burrat po rrihen dhe u afrua afër tyre, duke ua dhënë picën.

Më pas, ata ndaluan rrahjen dhe shijuan nga një copë picë, transmeton Gazeta Express.

Videoja e shpërndarë në Facebook është parë më shumë se 50 milionë herë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas