Humor

Rrihen para restorantit, kamerieri u jep picë dhe ndalon rrahjen
               Publikuar në : 22:32 - 29/08/18 |
mapo.al

Ky është momenti kur dy burra filluan të rrihen përballë një restoranti dhe më pas u ndaluan me picë.


Kamerieri pa se burrat po rrihen dhe u afrua afër tyre, duke ua dhënë picën.

Më pas, ata ndaluan rrahjen dhe shijuan nga një copë picë, transmeton Gazeta Express.

Videoja e shpërndarë në Facebook është parë më shumë se 50 milionë herë.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas