Kronika

Rrihen me njëri- tjetrin dy kosovarë në Shëngjin

Dy persona nga Kosova janë arrestuar nga Policia e Lezhës në Shengjin, pasi të njëjtit ishin rrahur mes njeri- tjetrit. Sipas policisë së Shtetit, të hënën janë referuar materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Lezhë, për shtetasit B.G. dhe B.P., vjeç 37 e 20, banues në Kosovë dhe Shëngjin, pasi kanë goditur me grushte e mjete të forta njëri-tjetrin. Rasti do të ndiqet sipas neneve 90 e 89 të Kodit Penal të Republikës së Shqipërisë, shkruan indeksonline.



PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas