Kronika

Rrihen me njëri- tjetrin dy kosovarë në Shëngjin
               Publikuar në : 19:40 - 21/08/18 |
mapo.al

Dy persona nga Kosova janë arrestuar nga Policia e Lezhës në Shengjin, pasi të njëjtit ishin rrahur mes njeri- tjetrit. Sipas policisë së Shtetit, të hënën janë referuar materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Lezhë, për shtetasit B.G. dhe B.P., vjeç 37 e 20, banues në Kosovë dhe Shëngjin, pasi kanë goditur me grushte e mjete të forta njëri-tjetrin. Rasti do të ndiqet sipas neneve 90 e 89 të Kodit Penal të Republikës së Shqipërisë, shkruan indeksonline.Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas