KMR, Kryesore

Rrëzohen dhe përplasen ‘me turinj’ në tokë… trendi i ri i çuditshëm i miliarderëve rus që po bëhet viral në Instagram

Një trend i ri ka “pushtuar” Instagramin. Njerëzit tashmë po postojnë foto sikur kanë rënë me fytyrë në tokë duke zbritur nga jahtet, makinat apo avionët.

Ky trend që veçohet nga “hashtag”-u #fallingstars ka nisur në Rusi dhe po përhapet në të gjithë botën.

Duket se më i përhapur është mes milionerëve rusë, të cilët postojnë foto sikur janë rrëzuar nga avioni i tyre privat.

<
>
in1 in2 in3 in4 in5 in6 in7 in8 in9 in10 in11 in12 trendi
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas