KMR

Rrëzohen dhe përplasen ‘me turinj’ në tokë… trendi i ri i çuditshëm i miliarderëve rus që po bëhet viral në Instagram
               Publikuar në : 17:07 - 17/08/18 |
mapo.al

Një trend i ri ka “pushtuar” Instagramin. Njerëzit tashmë po postojnë foto sikur kanë rënë me fytyrë në tokë duke zbritur nga jahtet, makinat apo avionët.


Ky trend që veçohet nga “hashtag”-u #fallingstars ka nisur në Rusi dhe po përhapet në të gjithë botën.

Duket se më i përhapur është mes milionerëve rusë, të cilët postojnë foto sikur janë rrëzuar nga avioni i tyre privat.

<
>
in1 in2 in3 in4 in5 in6 in7 in8 in9 in10 in11 in12 trendi


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas