Kronika

Rrezikon mbytjen në det fëmija 4 vjeç


               Publikuar në : 19:41 - 23/08/18 |
mapo.al

Një fëmijë 4 vjeç ka rrezikuar që të mbytet në det. Burimet thonë për tvklan.al se ngjarja ka ndodhur në Sarandë. I mituri u dërgua në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.


Për të marrë ndihmë më të specializuar, ai është dërguar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë të paqarta. Grupi hetimor i policisë së Sarandës nisi punën për të zbardhur këtë incident.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas