ShowBiz

Rreperit të famshëm, i hyjnë dy persona të armatosur në shtëpi, nuk do ta besoni çfarë…
               Publikuar në : 13:33 - 01/08/18 |
mapo.al

Reperi French Montana është rrezikuar mëngjesin e së martës, nga disa persona të armatosur, shkruan TMZ.


Shtëpia e reperit të famshëm, French Montana ka qenë në shënjestrën e grabitësve. Dy persona të armatosur kanë hyrë mëngjesin e së martës në shtëpinë e tij në Kalabasas.

Sipas “TMZ”, zyrtarët thonë se morën një telefonatë nga ora 9 e mëngjesit, por ngjarja ka ndodhur disa orë më parë. Reperi French dhe disa persona të tjerë ishin në shtëpi gjatë atij momenti.

Gjithashtu është e paqartë nëse grabitësit morën diçka policia, po vazhdon duke hetuar ngjarjen por nuk ka asnjë person të dyshuar.

French Montana është njëri ndër reperet amerikan i cili ka  mbështetur artistet shqiptare në karrierën e tyre ndërkombëtare dhe ka publikuar projekte muzikore me Era Istrefin dhe Dafina Zeqirin.

Me Era Istrefin Montana ka sjellur këngën “No I love Yous” që ka arritur 15 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.

Ndërsa me këngën e Dafina Zeqirit “Four Season” reperi vetëm ka qenë pjesë e videoklipit, kënga ka arritur 3 milionë shikime në YouTube. /GazetaBlic/

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas