Kryesore

Rrëfimi tronditës i Robert Aliajt: Jam përdhunuar kur isha 16 vjeç
               Publikuar në : 21:26 - 21/09/18 |
mapo.al

Një rrëfim tronditës ka bërë personazhi mjaft i njohur për publikun, Robert Aliaj.


I ftuar në emisionin “Provokacija” të Mustafa Nanos, Roberti ka rrëfyer se është përdhunuar në moshën 16-vjeç.

Nano e pyeti se kur ka qenë hera e parë kur ka kryer marrëdhënie, ndërsa Roberti iu përgjigj: “Për herë të parë më kanë përdhunuar. Kam qenë në një dasmë. Një grua e madhe më tërhoqi nga dasmorët dhe më çoi te shkolla e partisë dhe aty ndodhi. Kjo ngjarje më shkatërroi”, është rrëfyer Roberti.

Sakaq, ka shtuar se është një njeri i ndjeshëm, dhe përpiqet të qendrojë i fortë vetëm për fëmijët.

“Dua ta mbaj veten për fëmijët, por unë jam shumë i dobët”, ka thënë Roberti.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas