KMR

Rrëfimi ‘i padëgjuar’ i prostitutës: Seksi me meshkujt fillestarë më zgjat…
               Publikuar në : 10:28 - 19/08/18 |
mapo.al

Industria e seksit është nga më fitimprurëset dhe që nuk njeh kurrë krizë edhe pse thuajse në çdo vend është “nëntokë”.


Edhe pse me dyer të mbyllura, shpeshherë prostitutat rrëfejnë gjërat më pikante nga dhoma e kuqe.

Sarah, nga Nevada e SHBA-së iu është përgjigjur pa droje kureshtarëve dhe ka thënë se, ka patur raste që ka shkuar edhe me shtatë klientë brenda një nate dhe se fiton rreth 10.000 dollarë.

Gjithashtu Sarah rrëfeu se, tek ajo shkojnë shumë adoleshentë të virgjër, të cilët nuk e mundojnë aspak dhe ia kursejnë orët e zgjatura në punë.

Por sa zgjat seksi me adoleshentët e virgjër?

Sarah tha duke buzëqeshur: “Ata zgjasin vetëm 20 sekonda, ndërsa ‘më të fortit’ 1 minutë e gjysmë jo më shumë”.

<
>
BERLIN - MAY 16: German escort girl Jaqueline awaits customers at Berlin's exclusive Night Club Bel Ami on May 16, 2006 in Berlin, Germany. Escort girls across Germany are anticipating booming business in June as soccer fans from around the world will descend upon the country for the World Cup. (Photo by Andreas Rentz/Getty Images)
000cf1bdc9db11ce0cdc28 03_large-2 28-045812-sex_positions_every_man_should_know auto_bukuri-11526834042 auto_seksi21529326766 eng-prostitution-BM-Bayern-Frankfurt-am-Main-jpg Fotolia_66421889_Subscription_Monthly_M idelaee non-les-supporters-de-foot-ne-sont-pas-obligatoirement-des-clients-de-la-prostitution-body-image-1462293319 Germany's Escort Girls Anticipate Increasing Demand During World Cup par-df4cdae890dc1f4e4ef07ffa8ec10391_view_article_new-780x439 prostitucion prostitution-in-costa-rica-e1410755117973 seksi-770x439_c-750x439 seksi-femra


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas