ShowBizz

Rrëfehet Live aktorja superseksi e ‘Duplex’: Ai do më vrasë! Puthjen e parë e kam dhënë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 17/10/18 |
mapo.al

Eliona Pitarka është një prej aktoreve të humorit, e cila, siç shprehet edhe vetë, e ka pikë të dobët karrierën dhe e kemi parë që herë pas herë çfarë nuk ka bërë për të qenë në qendër të vëmendjes mediatike e për t’u rritur në profesion.


Prej kohësh ajo duket se është në një lidhje, por në “InTv” rrëfeu disa nga sekretet jetësore, mes së cilave foli për momentin kur e ka dhënë puthjen e parë.


E reja tregoi se ka qenë vetëm 18 vjeçe, edhe pse shumë persona mund ta vënë në dyshim këtë gjë.


Gjithashtu ajo foli për personin më të urryer, për të cilën tha se është një plakë që ka në pallat si dhe për dhuratën më të bukur që ka marrë.


Sipas Elijonës, dhurata më e bukur është një byzylyk që i ka bërë dhuratë i dashuri, i cili “do ta vrasë”, pasi ajo nuk e kishte vënë./In TV/

 

View this post on Instagram

 

Se shpejti nje tjeter pasion i imi 😊 Can’t wait qe te realizohet 🌹 @kataleya_fashion_ ❤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

<
>
36993478_2116525241963932_2098791702549495808_n 37007806_2125196807723403_7609940397854294016_n 37007806_2125196807723403_7609940397854294016_n-1 37039557_498664640592704_1036446501254987776_n 37210900_202961573733132_1075975335842938880_n 40237660_128069558143184_481855569395222431_n 40443621_877494155787563_227134337517092864_n 40784473_319096998852301_2151483896486758326_n 41463064_1344558499008393_7459068440814461782_n 43180440_1909187996055356_236418822048222762_n


Etiketa: , , ,

Pas