ShowBiz

Rozana Radin e pyesin për Noizyn, ky është reagimi i saj

Fansat e kanë kthyer pas në kohë këngëtaren Rozanan Radi.


Pyetjet e rradhës i kanë lidhur me reperin Noizy. ‘Të pëlqen Noizy si reper apo jo’ është pyetja e fansit.

Shoqëruar me një foto nga një prej klipeve të tyre më të pëlqyera të atyre kohëve ‘Mr. Yesterday’, Rozi është përgjigjur:’E zgjodha vetë para 10 vitesh për dy bashkëpunime’.

Rozana kohët e fundit i është dedikuar moderimit dhe muzikës kryesisht balada me mesazhe të forta sensibilizuese.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas