ShowBiz

Rozana Radi si dukej 20 vite më parë. Nuk do ta njihni…

               Publikuar në : 18:03 - 28/06/18 |
mapo.al

Rozana Radi është një prej këngëtareve më të njohura, e cila me zërin e këngët e saj ka rrëmbyer zemrat e publikut shqiptar.


Prej kohësh jemi mësuar ta shohim vetëm bjonde, mirëpo në një foto të publikuar në profilin e saj, Rozana i ka lënë të gjithë pa fjalë kur është shfaqur me një look krejt ndryshe.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto të 20 viteve më parë, krah mjeshtrit të penës, Alqi Boshnjakut.

Siç e shohim në foto, Rozana shfaqet brune dhe me flokë të mbledhur e me siguri asnjë nuk e ka njohur në fillim.”Viti 1998 me mjeshtrin e penës Alqi Boshnjakun.”- ka shkruar Rozana në foton e tyre të vjetër.

Image

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas