Arkiva 2

Rozana Radi kërkon hotel ‘special’ për shoqëruesin e saj…!


               Publikuar në : 20:43 - 10/07/18 |
mapo.al

Kanë kaluar katër ditë nga ditëlindja e Rozana Radit dhe festa po vazhdon akoma edhe sot.


Por në vendin ku ajo po qëndron me pushime nuk është e kënaqur ndaj trajtimit që po i bëhet qenit të saj.

Prandaj nëpërmjet publikimit të një fotografie ajo ka kërkuar publikisht një vend, ku për qenin e saj do të kujdeseshin maksimalisht, ta shëtisin etj, por jo ta mbajnë të mbyllur.

Rozi shumicën e kohës po e kalon me qenushin e saj dhe momentet bashkë i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

ImageImage


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas