ShowBiz

Rozana Radi ka një dashuri, ja kush e bën…

Artistja e dashur, Rozana Radi ka befasuar të gjithë.


Në llogarinë e saj, Instagram Rozi ka publikuar një foto në të cilën ju prezanton me dashurinë.

Siç duket, Rozi ka një simpati të madhe për qenushin e saj që e quan, Pinuç. “Dashuria Pinuç”, shkruan ajo.

Rozi, prej 6 vitesh është në një lidhje me oficerin e Policisë Gjyqësore të Tiranës, Shpëtim Karakushin. Në një intervistë, ajo pranoi se e kishin në plan martesën dhe do të ndodhte shumë shpejt, ndërsa për të pasur një fëmijë, Rozana tha se do të dëshironte të vinte kurdo që ta kishte shkruar Zoti.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas