Roza Lati publikon fotot ‘topless’ në plazh

ShowBiz               Publikuar në : 14:56 - 20/08/18 |
enton palushi

Roza Lati publikon shpesh foto të cilat tërheqin vëmendje.


Për disa duken të tepruara, por pavarësisht opinioneve të ndryshme, fotot e saj janë artistike dhe gjithmonë përcjellin një mesazh.

Këtë herë, moderatorja e njohur ka publikuar dy foto të shkëputura nga pushimet e saj në Ulqinj.

Image

Fotot ‘topless’ kanë fituar vëmendjen e publikut, por ajo çka ka dashur të tregojë Roza është ‘jeta e saj’ nëpërmjet tatuazheve.

Image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas