ShowBiz

Roza Lati ka një mesazh për “pjeshkat” e Instagramit


               Publikuar në : 16:28 - 02/04/18 |
mapo.al

Përdorimi i rrjeteve sociale dhe i programeve që përmirësojnë pamjen e jashtme ndikojnë në jetën e njerëzve që jetojnë në epokën e internetit.


Mirëpo teprimi me përdorimin e tyre ndonjëherë sjell probleme si në rastin e programeve të make up-it apo të atyre që editojnë konstruktet e fytyrës.

 

Kjo i ka rënë në sy edhe prezantueses së njohur Roza Lati e cila përmes një postimi në Insta Story ka thënë se janë disa persona që në rrjete sociale duken si “pjeshka”, mirëpo kur i sheh live nuk e kupton që janë të njëjtat.

 

Ajo ka vendosur t’u tërheqë vëmendjen këtyre vajzave që të tregojnë më shumë veten ashtu si janë.

 

Në postimet e saj shkruhet:

 

Jetojmë në epokën kur ka kaq shumë vajza që mundohen të shfaqen pjeshka në foto Instagrami… Që kur i shikoni live nga afër nuk i bën dot lidhjen… Kështu që sot për sot komplimenti më i bukur që mund të marrësh është: Qeke më e mirë live.”

Nuk dihet se me kë personazh e ka ekzaktësisht prezantuesja, duke qenë se ka shumë personazhe të tillë.

<
>
rozaxshenvasli-620x413 auto_rozzza15220458861522045912 28151588_593578301003998_7888466145076838400_n 75943-640-0-5a65f1d4c64e7 75938-640-0-5a65f1a4bb131-620x620 roza-lati 3-2 2-4 1-3


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas