ShowBiz

Roza Lati i jep fund lidhjes me mirditorin? Ja me kë është me pushime

               Publikuar në : 20:24 - 12/08/18 |
mapo.al

Lidhja e Roza Latit me djalin me muskuj dhe tatuazhe nga Mirdita është përfolur shumë në mediat rozë. Pak ditë më parë, moderatorja publikoi një video buzë një pishine teksa përballë kishte të dashurin e saj duke pirë një koktejl. Mirëpo videon e fshiu brenda pak çastesh.


Ditën e sotme teksa Roza u është përgjigjur pyetjeve direkte të ndjekësve në Instagram, njëri prej tyre i ka kërkuar të dijë se kush është i dashuri i saj. Si përgjigje moderatorja ka publikuar videon e një mashkulli i cili shihet teksa kërcen e dëfrehet me lopata të veshura në këmbë dhe me maskë oksigjeni.

‘Ky,”- shkruan Lati krahas videos. Djali në fjalë duket mjaft humoristik mirëpo ajo që na bëri përshtypje është se nuk kishte asnjë lloj tatuazhi. Ç’të ketë ndodhur vallë? Mos ndoshta Roza është ndarë me djalin nga Mirdita dhe tashmë ka një tjetër, apo ishte një shaka e moderatores kjo?!


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas