ShowBiz

Roza Lati, ‘çmend’ ndjekësit, tregon të pasmet seksi…


               Publikuar në : 17:32 - 16/08/18 |
mapo.al

Roza Lati është një nga vajzat më të dashura të ekranit.
Ka drejtuar shumë emisione dhe është emër i njohur tashmë për publikun.
Ajo është ndër të rrallat prezantuese, që shpreh hapur mendimin e saj dhe tregon qartë vetëbesimin dhe krenarinë për çdo arritje që ka në jetë.
Shumë shpesh është konsideruar një shembull për tu ndjekur nga vajzat e reja, pasi kurrë nuk ka lejuar që opinionet apo paragjykimet ta mposhtin.
Jo më kot sot Roza është ndër moderatoret më të suksesshme.
Në profilin e saj në ‘Instagram’ bien në sy foto dhe poza provokuese të cilat nuk i kanë shpëtuar syrit të publikut.


 

Image

Image

Nëpërmjet tyre Roza ka lënë të kuptohet se e dashuron trupin e saj dhe nuk nguron ta vejë në qendër aparatit fotografik me disa shkrepje të veçanta artistike

Image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas