Kryesore

Ronaldo i propozon të dashurës për martesë, ja sa ka kushtuar unaza
               Publikuar në : 12:56 - 15/11/18 |
mapo.al

Cristiano Ronaldo mendohet se i ka propozuar të dashurës së tij Georgina Rodriguez.


Daily Mail citon se gazeta më e shitur e Portugalisë, Correio da Manha, ka pohuar se bukuroshja spanjolle ka pranuar propozimin e Ronaldos dhe që tani ka filluar të shikojë për fustan nuseje.

Çifti jeton në Itali dhe kanë bashkë një vajzë njëvjeçare Alana Martina.

Georgina, e cila ka mbështetur lojtarin e Juventusit në debatin e akuzave të forta që janë hedhur ndaj tij për përdhunim, po ndihmon edhe në rritjen e tre fëmijëve të tjerë të futbollistit.

Georgina, të cilën Kristiano Ronaldo e takoi dy vjet me parë në një dyqan në qëndër të Madridit ku ajo punonte, thuhet se po mban një unazë diamanti fejese në vlerën e 615,000 paund.

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas