Kryesore

Ronaldo bën gjestin e turpshëm dhe ndëshkohet me të kuq, përlotet ylli portugez
               Publikuar në : 21:45 - 19/09/18 |
mapo.al

Po luhen në këto momente ndeshjen e Ligës së Kampioneve.


Pritej me interes debutimi i Ronaldos me Juventusin, por ka zhgënjyer totalisht.

Portugezi ndëshkohet me karton të kuq në minutën e 30-të në sfidën me Valencian.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas