ShowBiz

Rita Ora sjell albumin e ri në një ditë të veçantë…
               Publikuar në : 13:48 - 25/08/18 |
mapo.al

Rita Ora do të publikojë albumin e saj të dytë këtë vit. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka dhënë fund pritjes së gjatë prej 6 vitesh.


27-vjeçarja nxorri albumin e saj të parë ‘Ora’ në vitin 2012. Por mosmarrëveshjet e Rita Orës me kompaninë Roc Nation, bënë që ajo të mos ishte shumë e pranishme në tregun muzikor.

“Patjetër që do të dalë këtë vit”, tha Rita për The Sun. Albumi do të nxirret në vjeshtë.

“Nëntori është muaji kur do ta publikoj pasi është muaji i ditëlindjes sime”,- është shprehur këngëtarja.

Këngët e saj të fundit Your Song, Anywhere, Lonely Together, For You dhe Girls kanë arritur sukses të madh në tregun muzikor.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas