Kryesore

Rita Ora me këto foto konfirmon që është… modelja i lëpin gjoksin
               Publikuar në : 16:59 - 13/08/18 |
mapo.al

Cara Delevigne feston sot ditëlindjen e saj të 26-të dhe ndërkohë që ka marrë shumë urime si nga adhuruesit po ashtu dhe miqtë e saj të famshëm, mund të themi se urimi i Rita Orës ka qenë  më çmenduri.


Të dyja vajzat janë bërë shoqe mjaft të mira që në 2012-ën dhe që atëherë shoqëria e tyre ka qëndruar mjaft e fortë.

Gjatë viteve modelja dhe këngëtarja janë përfolur për një lidhje mes tyre dhe mund të themi se kjo foto që Rita ka postuar në Instagramin e saj për të uruar modelen na i ka konfirmuar të gjitha.

Image

E veshur vetëm me pantallone dhe poshtuajse topless, Rita ka pozuar para kamerës teksa Cara i lëpin gjoksin.

“Gëzuar ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën kam ndarë shumë kujtime”, ka shkruar Rita.

Mund të themi se të dyja janë me të vërtetë “të çmendura” dhe miqësia e tyre është akoma më e çmendur.

Image


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas