ShowBiz

Video/ Rita Ora shkëlqen në fustanin e Versace


               Publikuar në : 11:22 - 13/04/18 |
mapo.al

Rita Ora ishte mbresëlënëse në tapetin e kuq të mbrëmjes së ndarjes së çmimeve Echo Awards në Berlin të Gjermanisë.


Këngëtarja e cila edhe performoi para audiencës në këtë natë, u paraqit shumë elegante dhe lozonjare në tapetin e kuq duke veshur një fustan i cili të merrte vëmendjen sa hap e mbyll sytë.

Fustani që kishte veshur Ora, është kreacion i dizajneres së famshme Donatella Veresace, e cila është edhe një mike shumë e mirë e këngëta

“Faleminderit Donatella Versace për këtë fustan të mrekullueshëm”, ka shkruar Rita në prolin e saj në Instagram.

<
>
**USA ONLY* Ibiza, Spain - Rita Ora and friends enjoy a boat day in sunny Formentera. The pop star, who recently split with her ex-Ricky Hil, showed off her impressive figure in a black and white bikini. Rita had a blast with friends as she suntanned, danced and partied aboard the luxury vessel. The 24-year-old is taking a brief hiatus in-between filming for the upcoming series of The X Factor. AKM-GSI August 3, 2015 **USA ONLY** To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 [email protected] [email protected] or Maria Buda (917) 242-1505 [email protected] [email protected]
010416-rita-ora-bikini rita-ora-bikini-rita-ora-swimsuit-rita-ora-versace-rita-ora-becky-with-the-good-hair (1) z19410895Q,Rita-Ora Rita-Ora-posted-an-array-of-sizzling-snaps-786113 rita-ora-bikini-rita-ora-swimsuit-rita-ora-versace-rita-ora-becky-with-the-good-hair Rita-Ora_-Hot-Bikini-Pics-from-Beach-in-Miami--08-1400x600 Rita-Ora-and-Nick-Grimshaw-Daisy-Lowe-show-off-their-bikini-bodies-on-the-beach-in-Miami-1 rita-ora-avoids-bikini-mishap-in-miami-beach-02 Rita-Ora-Beach-Miami-2015 PAY-Rita-Ora auto_Rita_Ora11523307670 010416-rita-ora-bikini 0803-rita-ora-hot-main-launch-3 Rita-Ora-Hot-Bikini-Photos--40 rita-ora-at-beach-bikini-fun-in-jamaica_1 Rita Ora in Bikini in Miami - Photo Rita Ora 2016 (9) rita-ora-jam-230130TV rita-ora2-1503337468-lb rita-ora-2 rita-ora_660-2_070913113925 z19410895Q,Rita-Ora rita-ora-us-uk-clients-must-only-credit-kdnpixbrrita-ora-in-a-black-JMFRKX Rita Ora shows off her bikini body aboard a party boat in Ibiza **USA ONLY** Rita-Ora-in-Miami rs_634x1024-151230093600-634.Rita-Ora-Bikini-Miami-JR-123015 0803-rita-ora-hot-main-launch-3 z19410895Q,Rita-Ora Rita-Ora-Polka-Dot-Bikini-Miami-2015 Rita_Ora_Bikini_b00bs_41 Rita-Ora-5 rita_ora_dhe_Andrew_Watt.jp_ rita_ora_dhe_Andrew_Watt_1 rita-ora-in-bikini-bottom-on-vacation-in-jamaica-07-30-2017_1 rita ora rita-ora-naked-terry-richardson-louboutin rita-ora-lui-magazine-topless-february-2016-1 Rita-Ora-Is-Best-Dressed-in-Versace-Dress rita-ora-in-lingerie-ps-michel-angelo-tezenis-2017_1-683x1024 rita-ora-lui-nudes-03 rita-ora-lui-magazine-topless-february-2016-3 rita-ora-x-lui-magazine-february-2016-ShockBlast rita-ora-terry-richardson-lui-magazine-1-690x1030 auto_Screenshot_41523608202

 


Etiketa: , , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas