ShowBiz

Video/ Rita Ora “djeg” rrjetin sërish…


               Publikuar në : 17:46 - 09/04/18 |
mapo.al

Mund të duket e pazakonte, por nuk janë të pakte emrat e famshëm që nuk lodhen duke ngrenë çdo ditë të njëjtën ushqim.


Rita Ora e ka të përcaktuar menunë e mëngjesit. Ajo është gjithmonë njësoj: të bardha veze me salmon. Ose vezë të ziera me salmon dhe kaq. Pjesa tjetër e ditës i rezervon gjithashtu një regjim të ngjashëm.

Nuk ha bukë ose brumëra. Pula, perimet, lëngjet janë për të një zgjedhje thuajse e përhershme nga e cila nuk lëviz shumë, thotë këngëtarja tejet popullore me origjinë kosovare.

Puff Daddy çdo ushqim e shoqëron me pure molle. Jennifer Garner nuk e percepton dot ta nisë ditën pa gjethe menteje. Për Kylie Jenner, kryefjala e ushqimit të përditshëm janë karkalecat me tacos e qepë.

Thjesht nuk i refuzoj dot, thotë ylli i reality-t. E kësaj linje është edhe Marta Steëart, e konsideruar një këshilltare e vërtetë shpirtërore kur vjen fjala tek mënyra e të ushqyerit apo recetat e larmishme që e bënë të famshme dhe të pasur.

Në shtëpinë time, nuk ka mëngjes pa lëng jeshil. Është sikur të marrësh fuqinë e ditës shpjegon ajo ndërsa nuk ngurron ta ndajë recetën më të tjerët: hidhni në shtrydhëse spinaq, selino, majdanoz e ndonjë copë frutë, dardhë, mango ose papaja.

Rezultati është një lëng i ushqyeshëm e njëkohësisht i shijshëm. Me këshillën e dermatologut të saj, Victoria Beckham i ka shtuar dietës së përditshme peshkun. Kam pasur shumë probleme me lëkurën, tregon 43-vjeçarja, por mjeku më këshilloi të ha salmon çdo ditë. Kurdo që të jetë, në mëngjes, dreke apo darke, efektin e bën sipas Victorias që nuk heq më dorë prej tij.

<
>
**USA ONLY* Ibiza, Spain - Rita Ora and friends enjoy a boat day in sunny Formentera. The pop star, who recently split with her ex-Ricky Hil, showed off her impressive figure in a black and white bikini. Rita had a blast with friends as she suntanned, danced and partied aboard the luxury vessel. The 24-year-old is taking a brief hiatus in-between filming for the upcoming series of The X Factor. AKM-GSI August 3, 2015 **USA ONLY** To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 [email protected] [email protected] or Maria Buda (917) 242-1505 [email protected] [email protected]
2FA7978300000578-3376576-Time_to_chill_She_s_had_a_busy_year_releasing_music_and_appearin-m-25_1451326098315 images (1) rita-ora_660-2_070913113925 fcfd79d490830c636eaea389e44422b0--rita-ora-beyonce Rita Ora shows off her bikini body aboard a party boat in Ibiza **USA ONLY** rita-ora-us-uk-clients-must-only-credit-kdnpixbrrita-ora-in-a-black-JMFRKX rita-ora-2 42EF118700000578-4757692-image-a-97_1501770201430 rita-ora-jam-230130TV rita-ora2-1503337468-lb 2FA9A63600000578-3377274-image-a-87_1451386825739 rita-ora-in-black-bikini-at-a-beach-in-miami-12-28-2015_1 PAY-Rita-Ora tmp_Rita-Ora-and-Nick-Grimshaw-Daisy-Lowe-show-off-their-bikini-bodies-on-the-beach-in-Miami-2-278104096 images Rita Ora Shows Off Her Bikini Body In Ibiza rita-ora-bikini-slip_660_070913113330 MAIN-British-singer-and-actress-Rita-Ora-spotted-enjoying-her-holiday-while-on-a-boat-with-pals-in-Ibiza-Spain Screen-Shot-2017-08-05-at-8.04.08-AM Rita-Ora-in-a-black-and-white-polka-dot-bikini-at-the-beach-in-Miami-Beach-FL Rita Ora in Bikini in Miami - Photo Rita Ora 2016 (9) 719288bdbffac95c5a71cd89c4f52ea7 Rita-Ora-Hot-Bikini-Photos--40 836389_1 nintchdbpict000363541739 maxresdefault (1) maxresdefault maui-rita-ora-swimsuit-miami-hawtcelebs-rita-best-beach-bodies-2015-ora-in-swimsuit-at-a-miami-hawtcelebs-cassidy-hot-bikini-part-ii-april-cassidy-best rita-ora-at-beach-bikini-fun-in-jamaica_1 z19410895Q,Rita-Ora 1f952fe16ffff65aa5de7d6ebc60ccba 2621446.main_image-1

 


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas