ShowBiz

Rita Ora dhe ‘dhëndri shqiptar’ kërcejnë me flamurin kuq e zi në Londër


               Publikuar në : 14:48 - 28/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri saj, Andrew Watt kanë marrë pjesë në Notting Hill Carnival në Londër.


Dhe të dy kanë kërcyer me flamurin shqiptar në festival.

Videot janë publikuar nga Rita Ora në Instagram ku ‘dhëndri shqiptar’ mban në krahë flamurin kuq e zi dhe kërcen nën tingujt e muzikës.

Pak më vonë këngëtarja publikoi edhe një video ku kërcente edhe vetë me flamurin.

<
>
1 2 rita_ora rita_ora_1 rita_ora_dhe_andrew_wat_1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas