Kronika

Rishfaqet kanabisi, këtë herë parcela në një fshat të Memaliajt

Një parcelë kanabisi u zbulua sot në jug të vendit.


Policia sqaron se në fshatin Maricaj Memaliaj u gjet një parcelë me 277 rrënjë kanabis sativa.

Po sipas saj, droga ishte mbjellë në një zonë të pyllëzuar, për të mos rënë në sy.

“Lënda narkotike u asgjësua në vend me anë të djegies, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve”, deklaron zyrtarisht policia.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas