Humor

Rinoceronti terrorizon familjen brenda në makinë


               Publikuar në : 17:54 - 03/08/18 |
mapo.al

Këto pamje amatore tregojnë momentin e frikshëm kur një rinoceront sulmoi një makinë në të cilën brenda ndodhej një familje.


Krijesa e madhe mund të shihet në video teksa godet me bri makinën lart e poshtë.

Ngjarja u regjistrua në qytetin meksikan të Puebla dhe u filmua nga një makinë tjetër që ndodhej pas familjes që u sulmua.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar nga ky incident.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas