Humor

Rinoceronti terrorizon familjen brenda në makinë

Këto pamje amatore tregojnë momentin e frikshëm kur një rinoceront sulmoi një makinë në të cilën brenda ndodhej një familje.


Krijesa e madhe mund të shihet në video teksa godet me bri makinën lart e poshtë.

Ngjarja u regjistrua në qytetin meksikan të Puebla dhe u filmua nga një makinë tjetër që ndodhej pas familjes që u sulmua.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar nga ky incident.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas