Kryesore, Teknologji

Rinisin fluturimet nga Aeroporti i Kuçovës, nesër ngrihen 4 avionë

Deputetja socialiste Ermonela Felaj, ka informuar “qytetarin dixhital” të Sali Berishës, për 4 avionë që do të ngrihen nesër në Kuçovë.


“Ky njoftim i drejtohet kryesisht “qytetarit digjital” të sb ☠që të mos alarmohet me dylbitë e rreme e të shohë mushkoja në qiellin e shpifjeve.

4 avionë nisin që nesër fluturimet nga Kuçova për vaksinimin e dhelprës së kuqe.

Dy herë në vit, përmes një metode që ka rezultuar e suksesshme kundër tërbimit.

E kane tentuar dhe më parë disinformimin , jo për gjë🤯”, shkruan ajo, që poston dhe fotot e mëposhtme.

 

<
>
avion avion-1 avion-2 avion-3
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas