Kryesore

Rikthehet Xhemi Shehu, edhe pse nënë shikoni si del me barkun jashtë
               Publikuar në : 23:19 - 05/06/18 |
mapo.al

Xhemi Shehu, moderatorja e spektaklit të humorit ‘portokalli’ ka befasuar me postimin e fundit në Insta Story.


Ajo ka pozuar si një vajzë e vogël dhe çapkëne me flokët e kapura gërshetë. Gjithashtu Xhemi ka zgjedhur një bluzë që i nxjerr barkun jashtë.

Bie në sy dhe pirsing i saj në kërthizë që me siguri duhet të jetë bërë kohët e fundit.

Barkui saj i palestruar ja lejon këtë dhe Xhemi duket mjaft sexy si dhe e guximshme njëkohësisht.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas