Kryesore, Media

Rikthehet Xhemi Shehu, edhe pse nënë shikoni si del me barkun jashtë

Xhemi Shehu, moderatorja e spektaklit të humorit ‘portokalli’ ka befasuar me postimin e fundit në Insta Story.

Ajo ka pozuar si një vajzë e vogël dhe çapkëne me flokët e kapura gërshetë. Gjithashtu Xhemi ka zgjedhur një bluzë që i nxjerr barkun jashtë.Bie në sy dhe pirsing i saj në kërthizë që me siguri duhet të jetë bërë kohët e fundit.

Barkui saj i palestruar ja lejon këtë dhe Xhemi duket mjaft sexy si dhe e guximshme njëkohësisht.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas