Kryesore

Rikthehet Fatos Nano, ja aktiviteti ku ishte i pranishëm
               Publikuar në : 16:24 - 14/07/18 |
mapo.al

Ish- kreu i ekzekutivit shqiptar Fatos Nano është një ndër figurat më të njohura të politikës.


Edhe pse prej vitesh i tërhequr nga jeta politike ai vijon të gëzojë një reputacion të lartë në vend.

Sot ai është shfaqur në një aktivitet që po mbahet në Golem të Durrësit për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Nano është fotografuar nga Express në krah të Ali Ahmetit dhe ish- ministrit Sabit Brokaj.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Po Ku I gjen parate ky nano, qe e LA shqiperine ne rumuje dhe Ben jete luksi ne vjene, a mund te na e thoni ju hajdutet e tjere qe konkuroni me te? Dhe na e quani njeri te respektuar, per cfare?apo se LA shqiperine ne momentet me te veshtira ne kaos ,apo PSE LA gruan zonje, dhe mori ate tjetren, po ka njeri qe nuk mund te kihet aspak respekt ,eshte fatos nano.

    Përgjigju ↓
Pas