Kryesore

Rikthehen tërmetet, ja në ç’zonë u regjistrua goditja sot…


               Publikuar në : 13:55 - 08/09/18 |
mapo.al

Një tjetër tërmet është regjistuar sot në vendin tonë. IGJEUM bën me dije se në orët e mëngjesit ka regjistruar një lëkundje tërmeti në zonën e Durrësit.


Sipas të dhënave të bera publike, tërmeti është shënuar në orën 08:31 dhe ka pasur epiqender Hamallajn në qytetin e Durrësit.

Për fat, goditja ka qenë e lehtë, me magnitudë 1.9 dhe nuk ka asnjë raportim për ndonjë dëm të shënuar në këtë zonë.

termet


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas