Kryesore, Sociale

Rikthehen tërmetet, ja në ç’zonë u regjistrua goditja sot…

Një tjetër tërmet është regjistuar sot në vendin tonë. IGJEUM bën me dije se në orët e mëngjesit ka regjistruar një lëkundje tërmeti në zonën e Durrësit.

Sipas të dhënave të bera publike, tërmeti është shënuar në orën 08:31 dhe ka pasur epiqender Hamallajn në qytetin e Durrësit.

Për fat, goditja ka qenë e lehtë, me magnitudë 1.9 dhe nuk ka asnjë raportim për ndonjë dëm të shënuar në këtë zonë.

termet

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas