Kryesore

Rikthehen reshjet në fundjavë, hidhini një sy parashikimeve para se të bëni plane për plazh
               Publikuar në : 08:28 - 06/07/18 |
mapo.al

Pas ditëve të nxehta dhe me diell, koha do të ndryshojë në fundjavë.


Kështu thuhet në parashikimin e bërë nga Meteoalb.

Sipas tyre, fundjava do të sjellë pjesërisht shira në Shqipëri.

Por lajmi i mirë është se nuk do të prishen planet e pushuesve në zonat bregdetare, përjashtuar një forcim të përkohshëm të erës gjatë mesditës së ditës së dielë.

Reshjet e shiut mësohet se do të jenë në zonat qendrore dhe veriore të Shqipërisë


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas