ShowBizz

Rike Roçi një sex-bombë e vërtetë, fotot e fundit do ju prishin qetësinë               Publikuar në : 21:35 - 01/09/18 |
mapo.al

Ish banorja e Big Brother, Rike Roçi është një prej më të përfolurave.


Gjatë këtij sezoni veror ajo ka ndarë foto mjaft sexy  me bikini, çka ka bërë që të jetë në top listën e femrave më tërheqëse.

Edhe pse motit të nxehtë po i vjen fundi, Rikja nuk ndalet me postimet e saj. Fokusi i fotove të fundit ishin gjokset e saj bombastike dhe fundshpina qe ska të sharë.

Kjo verë duket se e ka marrë me të mira bukuroshen pasi duket se ka marrë disa kilogramë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/rike-roci-nje-sex-bombe-e-vertete-fotot-e-fundit-do-ju-prishin-qetesine-571964/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas