ShowBiz

Rihanna, look transparent në Coachella Festival, tregon gjoksin në një foto në Instagram
               Publikuar në : 19:31 - 16/04/18 |
mapo.al

Rihanna është shfaqur me një veshje trasparente në një foto të publikuar në Instagram.


Me çizme të gjata deri lart në kofshë dhe gjoksin që i shfaqet poshtë veshjes trasparente, Riri ka provokuar fansat me një veshje për Coachella Festival.

Edhe këtë herë Rihana ka ‘goditur’ në shenjë, duke u vënë në qendër të revistave rozë më në zë.

<
>
C_2_fotogallery_3087353_5_image C_2_fotogallery_3087353_6_image C_2_fotogallery_3087353_7_image (1) C_2_fotogallery_3087353_7_image C_2_fotogallery_3087353_0_image C_2_fotogallery_3087353_1_image C_2_fotogallery_3087353_2_image C_2_fotogallery_3087353_3_image C_2_fotogallery_3087353_4_image


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas